Rekolekcje z Matką Bożą Fatimską w HodyszewieKażdego, kto pragnie pogłębić swoje życie duchowe, oraz pochylić się nad tajemnicami Objawień Maryjnych, zapraszamy na rekolekcje do Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Chcemy w trakcie rekolekcji wsłuchać się w słowa Maryi, które wypowiadała w różnych częściach świata. Zastanowimy się także nad aktualnością przesłań Maryjnych.

Podczas naszych rekolekcji będziemy w szczególny sposób pochylić się nad objawieniami Maryjnymi w Fatimie, które doświadczyli: Łucja, Hiacynta i Franciszek w 1917 r. Będziemy zgłębiać treść Orędzia Fatimskiego. Zastanowimy się co Maryja pragnie nam powiedzieć przez te objawienia.

Rekolekcje rozpoczną się 13 maja we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej o godz. 18. 00, a zakończą się 15 maja o godz. 13. 00. Rekolekcje odbędą się w Ośrodku „Ojczyzna” w Hodyszewie. Zapisy do 10 maja w zakrystii lub kancelarii parafialnej albo telefonicznie: 85 737 12 15.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich, a szczególnie do tych którzy kochają i czczą Matkę Najświętszą, jak również do wszystkich Członków Żywego Różańca.

Księża Pallotyni,
Hodyszewo